این 9 برند بهترین و زیباترین طراحی کیف آرایشی را دارند

بهترین محصولات آرایشی نیاز به بهترین کیف آرایشی دارند. این کیف‌ها، همه برندهای مورد علاقه شما را در یک جا نگه می دارند و به میز آرایش یا اثاثیه چمدان شما مزه ای خاص می بخشند.

کیف آرایشی گوچی GUCCI Ophidia Gg Supreme-canvas

این کیف برزنتی توسط گوچی دارای دسته چرمی به همراه یک بند چرمی قابل جدا شدن است، که دو روش برای حمل آن در اختیار شما قرار می دهد. این کیف برای کسانی که مدام در حال حرکت هستند، ایده آل است. امضای برند گوچی با لوگوی تک رنگ و طلایی، شکل و شمایل کلاسیک به این محصول می‌بخشد.

کیف آرایشی کریستین لوبوتین LOUBOUTIN Carasky Leopard-print

با این کیف و طراحی جسورانه Louboutin (کریستین لوبوتینبیش از پیش خاص شوید. فضای داخلی و پایه قرمز رنگ زیر‌های معروف کفش‌های مد کریستین لوبوتین را بازتاب می‌دهند؛ در حالی که میخ‌های برجسته طلایی رنگ، بافتی را به شکل زیبای آن می‌بخشند.

کیف آرایشی  آنیا هایندمارچ ANYA HINDMARCH

کیف آرایشی Hindmarch که یک انتخاب آگاهانه بر اساس قوانین مربوط به محافظت از محیط زیست است، با استفاده از نایلون 100٪ بازیافتی Econyl ساخته شده است. این محصول با پانل های PVC شفاف که به شما دیدی با محتویات می دهد، دارای جیب های زیپ دار دستی در داخل که با تزئینات چرمی تکمیل می شود.

کیف چرمی جیمی چو Varenne Avenue

مکعب هندسی طلایی با زیپی هیجان انگیز جیمی چو ساخت ایتالیا، زرق و برقی دلپذیر به مجموعه شما می بخشد. بند زنجیر و دسته، آن را به یک وسیله ایده آل برای نگهداری لوازم آرایشی تبدیل می کند. این کیف با یک آینه مفید برای آرایش ارائه می‌شود.

کیف لوازم آرایش ورساچه با طرح باروک VERSACE

این کیف دستی ورساچه از 100% پنبه ساخته شده و بافت نرمی شبیه به یک حوله حمام دارد. این محصول یک میراث ایتالیایی است. الگوی این برند ایتالیایی با چاپ باروک الهام گرفته از مدوسا می‌باشد. این کیف با زیپ بالایی بسته می شود و جلوه ای کلاسیک به سبد لوازم آرایشی شما می بخشد.

کیف لوازم آرایش ولنتینو VALENTINO Garavani Vlogo

VLogo برای کسانی که ساختار محکم‌تر را ترجیح می‌دهند، مناسب است. این کیف ولنتینو دارای نمای بیرونی صورتی رنگ است و احساس گرم و شاد به شما می‌بخشد، که با استفاده از چرم گوساله سنگ‌ریزه‌ شده و با کیفیت بالا ساخته شده است. این کیف دارای یک زیپ دو طرفه سنتی، یک پلاک طلایی شیک و یک دسته حمل در بالای آن است.

کیف آرایشی مثلثی پرادا (PRARA)

پرادا مدت‌هاست که طرفدار نایلون بوده و در اینجا شاهد تجسم هستیم که حداقل 50 درصد قابل بازیافت است. همراه با لوگوی لعاب کاری شده است که یک کیف مشکی ساده را با زیبایی‌شناسی منحصر به فرد معاصر را ارائه می‌کند. این کیف به همراه یک بند مچی قابل جدا شدن ارائه می شود.

کیف آرایشی پرادا (PRARA)

این کیف پرادا از نظر اندازه کوچکتر و مناسب برای کسانی است که مجموعه لوازم آرایشی کوچکتری دارند، یا می خواهند سبک سفر کنند. این محصول آبی رنگ با ترکیب نایلون، استیل، لعاب و چرم، دارای زیپ و لوگوی بیرونی است. در داخل این کیف، یک جیب زیپ دار و لوگوی دوم قرار دارد.

کیف لوازم آرایش الکساندر مک کوئین

یک طراحی ساده، در حالی که یک لوگوی برجسته که در جلو نقش بسته است، بافت جالبی را اضافه می‌کند. این کیف لوازم آرایش برند الکساندر مک کوئین، دارای یک زیپ دو طرفه به رنگ نقره ای است تا دسترسی سریع به لوازم آرایشی را برای شما فراهم می‌کند.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید