ساعت مچی زنانه بولگاری سرپنتی طرح مار

SERPENTI مار افسانه ای بولگاری

 پایگاه خبری تجریش آنلاین  | در منحنی‌های شیک و زیبای ساعت طرح مار بولگاری به نام سرپنتی تولد دوباره، نشاط و سرزندگی دیده می‌شود. این موجود عرفانی با جذابیت طلسم مانند خود همیشه برند بولگاری را مجذوب خود کرده است البته غیر بولگاری هواداران این برند را نیز شیفته خود می‌نماید.

تاریخچه ساعت های طرح مار بولگاری

اولین مارهای بولگاری که در زبان ایتالیایی به آن سرپنتی می‌گویند در اوایل سال 1948 بودند که ظاهری شکیل داشتند و این دستبند‌های مارگونه مچ دست را به‌وسیله موج‌های ظریف و زیبایش در آغوش می‌گرفتند. این دستبند نتیجه یک تکنیک پیچیده شامل پیچاندن چندین متر سیم طلا یا فولاد بود.

در اواخر دهه 50، سرپنتی دوباره تغییر کرد: چهره آن واقع گرایانه تر شد و شکل یک اکسسوری به خود گرفت. در سال 2010، بولگاری دو نماد را در یک نسخه ترکیب کرد قاب سینوسی ساعت “سرپنتی” در بالای دستبندی بنام Tubogas .

در سال 2022، بولگاری BVL 100 با کالیبر پیکولیسیمو را معرفی کرد و آن را در ساعت‌های Serpenti High Jewellery نصب نمود اما در سال 2023، یک دگرگونی شگفت‌انگیز از مارهای خود را به همگان نشان خواهد داد. Serpenti Tubogas Infinity سبک، زیبایی شناسی و تخصص ایتالیایی بولگاری را معرفی می‌کند.

مار افسانه ای بولگاری بنام سرپنتی

مار افسانه ای بولگاری جرأت یک تحول و تجربه جدید را دارد. برای اولین بار، شبح مارپیچ از قاب ساعت تا دستبند ادامه پیدا می‌کند، البته نه به همین شکل ساده، بلکه به لطف جواهراتی زیبا که ساختار آن را تزئین می‌کند. حلقه‌ها هرکدام در ابعاد منحصر به فرد قبل از صیقل دادن و مونتاژ روی تیغه تیتانیومی قالب گیری می‌شوند. نتیجه آن Serpenti Tubogas Infinity  مار جدید خیره کننده بولگاری است.

درخشندگی الماس‌های سر مار که با صفحه سفید، یک قاب سنگ‌ریزه‌ شده و هشت الماس روی منحنی قاب روشن می‌شود خیره کننده است. ساعت‌های سرپنتی جدید در شهر رم در دو نسخه عرضه می‌شود. هر دو مدل خارق العاده است که بر اساس سلیقه هر شخص می‌تواند یکی از این دو را انتخاب کند.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید