خیلی نگران داوری‌ها هستیم | امیدوارم قهرمان در زمین تعیین شود | دربی جذابی پیش رو داریم

خسرو حیدری مربی استقلال می‌گوید با این روحیه و آمادگی بالای بازیکنان این تیم می‌توانند در دربی سربلند از زمین بیرون بیایند. او تاکید دارد، برنده مسابقه دربی شانس بالایی برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر خواهد داشت.

محمد زارعی - خسرو حیدری، ستاره پیشین استقلال و دستیار ساپینتو در گفت‌وگویی با همشهری آنلاین درخصوص شرایط تیم و همچنین بازی حساس پیش رو مقابل پرسپولیس سخن گفت.

 

  • از بازی با هوادار شروع کنیم. زدن ۶ گل در یک نیمه هواداران استقلال را به وجد آورد. نظر خودت در این باره چیست؟

خدا را شکر که توانستیم با آوراژ گل خوبی بازی را ببریم، ولی به هرحال نباید غافل شویم که هفته بعد بازی بسیار مهمی مقابل پرسپولیس داریم. بازی‌ای که خیلی هم در قهرمانی تاثیر دارد و امیدوارم همین روند را بتوانیم تا آخر لیگ ادامه بدهیم.

 

  • امسال لیگ جذابی را شاهد هستیم. در چند هفته مانده به پایان لیگ، سه تیم استقلال، پرسپولیس و سپاهان شانه به شانه رقابت تنگاتنگی برای قهرمانی دارند.

رقابت خیلی سخت شده است. تا حالا چنین رقابتی نداشتیم که ۳ تیم پایاپای با هم رقابت کنند. امیدوارم که این رقابت در داخل زمین باشد و بیرون از زمین تعیین‌کننده قهرمانی لیگ نباشد. خیلی نگران داوری‌ها هستیم و اینکه امیدوارم در هفته بعد هم هر کسی داور است، بهترین داوری‌اش را انجام دهد.

 

  • برخی ها معتقدند نتیجه دربی تیم قهرمان را مشخص می‌کند، شما هم این نظر را قبول داری؟

نه دقیقا اینکه دربی قهرمان را مشخص کند، چراکه ممکن است هر نتیجه‌ای در آینده پیش بیاید، ولی هر تیمی دربی را ببرد، می‌تواند با روحیه بهتری ادامه لیگ را پیش ببرد. بعد از دربی ۳ بازی می‌ماند که ۹ امتیاز است، ولی بچه‌های ما کاملا می‌دانند این بازی (دربی) خیلی برای‌مان مهم است و انشاءالله بتوانیم ۳ امتیازش را بگیریم.

 

  • جزو بازیکنان محبوب تیم استقلال بودی. از قدیم الایام بخشی از هواداران معتقد بودند اگر در دربی پیروز شوید، قهرمان هم نشدید ایرادی ندارد، خودت این مساله را می‌پذیری؟

به هرحال برای هواداران این بازی خیلی مهم است و بازیکنان هم خارج از اینکه برای قهرمانی لیگ می‌جنگند، برای آنها هم  خیلی مهم است و این را همه بازیکنان می‌دانند. امیدوارم بتوانیم هم ۳ امتیاز را بگیریم تا هواداران خوشحال شوند و هم به قهرمانی نزدیک شویم.

 

  • برای دربی بازیکن محروم ندارید؟

نه ما یکی، دو بازیکن‌مان در مرز محرومیت بودند که در بازی قبل کارت گرفتند و الان صاف شده است. این دو بازیکن یامگا و رافائل بودند.

 

  • به نظرت دربی زیبایی را شاهد خواهیم بود؟

صددرصد. دربی که همیشه زیبا است، ولی با توجه به شرایط جدول به هرحال می‌تواند جذابیت خاصی داشته باشد.

 

  • از کار کنار ساپینتو هم برایمان بگو.

ساپینتو یکی از بهترین مربیانی است که به ایران آمده و خود من در این ۷-۸ ماه خیلی چیزها از او یاد گرفته‌ام. امیدوارم که هر چه زودتر باشگاه استقلال بتواند قرارداد ساپینتو را تمدید کند و سال بعد هم او را داشته باشم، چراکه او استقلال را خیلی متفاوت کرده است.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید