پاویون منتورها و مشاوران اینوتکس ۲۰۲۳ کسب‌وکار استارتاپ‌ها را رونق می‌دهد

همزمان با برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ در پارک فناوری پردیس، پاویون منتورها و مشاوران از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت با هدف رفع مسائل کسب ‌و کار و توسعه ایده‌های استارت‌آپی برگزار می‌شود.

اینوتکس

به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، پاویون منتورها و مشاوران امسال با حضور بیش از ۴۰ مشاور و منتور متخصص از سراسر کشور برای کمک به رفع مسائل کسب و کار و توسعه ایده استارتاپی برگزار می‌شود. امسال قرار است این رویداد شاهد حضور منتورهای موفق کشور از صنعت و دانشگاه باشد.

همچنین برنامه‌ریزی شده است در این رویداد از حضور اساتید برجسته دانشگاه‌های برتر کشور در زمینه کارآفرینی نیز استفاده شود. در این دوره از برگزاری پاویون منتورها و مشاوران در نمایشگاه اینوتکس، در ۱۸ حوزه تخصصی: مدل و توسعه کسب و کار، فنی و برنامه‌نویسی، اینترنت اشیاء، سلامت، منابع انسانی، ارزش‌گذاری و سرمایه‌گذاری، فین‌تک و اینشورتک، فناوری‌های همگرا، روابط عمومی، بازاریابی، فناوری بلاکچین، تیم‌سازی، رهبری، استراتژی، مدیریت محصول، رابط کاربری، تجربه کاربری، هوش مصنوعی، حقوقی، مجوزها، صادرات، طراحی صنعتی و برندینگ به مخاطبان مشاوره ارائه خواهد شد.

گفتنی است، امسال قرار است در کنار جلسات حضوری، جلسات آنلاین نیز برگزار شود، زیرا امکان حضور در نمایشگاه برای برخی از متقاضیان و منتورها وجود ندارد. بنابراین با برگزاری جلسات آنلاین به تعداد بیشتری از مخاطبان و منتورها خدمات رسانی خواهد شد.

در پاویون منتورشیپ نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، هر متقاضی از وقت مشاوره ۲۰ دقیقه ای استفاده می کند و امکان برنامه ریزی برای صحبت ها و همکاری های بیشتر در خارج از زمان برگزاری نمایشگاه نیز وجود دارد.امسال برنامه ریزی حضور منتورها بر اساس مهارت ها و حوزه‌های تخصصی آن ها صورت گرفته و جلسات مشاوره برنامه ریزی و اجرا می شود.

برای مثال در حوزه بازاریابی مخاطبان، حوزه های مختلف ارائه شده در حوزه بازاریابی را رصد کرده و بر اساس آنلاین یا آفلاین بودن مشاوره و متناسب با نیازشان مشاور مورد نظر خود را دریافت می کنند. پاویون منتورها و مشاوران بخشی از نمایشگاه اینوتکس است که افراد شرکت کننده در این نمایشگاه می توانند در زمینه‌های مختلف با منتورها و مشاوران مطرح و شناحته شده زیست بوم استارتاپی کشور در رابطه با مسائل کسب و کار یا ایده خود صحبت کنند و مشاوره بگیرند.

متقاضیان برای شرکت و حضور و استفاده از پاویون منتورها و مشاوران می‌توانند از طریق آدرس inotex.com/mentorship درخواست خود را جهت حضور در این قسمت از نمایشگاه ثبت نمایند.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۳ از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید