نصب ۲۱۶ مخزن آب اضطراری در تهران تا پایان سال آینده

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعلام کرد که پایان سال آینده ۲۱۶ مخزن آب اضطراری در تهران نصب می‌شود.

محسن اردکانی در یکصد و سی و ششمین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه میزان متوسط بارندگی در شهر تهران ۲۸۰ میلی متر است گفت:  متاسفانه امسال  ۱۸۰ میلیمتر بیشتر بارش باران نداشته‌ایم.

وی با بیان اینکه این به معنای آن است که نسبت به متوسط ۲۵ درصد کمبود بارش داشته ایم گفت:  اما همکاری شهروندان و همکاری میان دستگاه‌ها شرکت آب و فاضلاب منجر به این شده است تا شهروندان کمبود آب را احساس نکند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه تهدید صد درصدی فاضلاب به فرصت تبدیل  شده است اظهار کرد:  فاضلاب یک عامل تخریبی برای محیط زیست است و در تصفیه خانه جنوب تهران سالیانه ۲۰۰ میلیون متر مکعب پساب قابل استفاده تامین می‌شود و برق و گاز  نیز از  تصفیه تامین می‌شود.

او با بیان اینکه تاکنون ۴ هزار شیر آتش نشانی در تهران نصب شده است، در مورد نصب مخارن آب اضطراری در تهران گفت: ۷۵ دستگاه مخزن اضطراری در سالجاری  نصب شده است، ۳۱ دستگاه قبلا نصب شده بود و مناقصه نصب ۵۰ مخزن دیگر در سال آینده برگزار می شود و با یک جمع بندی میتوان گفت که از ۳۷۰ دستگاهی که باید نصب می کرویم،   تا پایان سال آینده ۲۱۶ مخزن نصب می‌شود.

@tajrishonline

ما را دنبال کنید