بیانیه وزارت ورزش و جوانان در آستانه‌ی روز جهانی قدس

وزارت ورزش و جوانان به مناسبت سالروز جهانی قدس بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش تجریش آنلاین ، وزارت ورزش و جوانان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در روز جهانی قدس و در دورانی که استیصال رژیم صهیونیستی بیش از همیشه عیان شده، جامعه‌ی ورزش و جوانان ایران اسلامی با حضور با شکوه خود در راهپیمایی این روز بزرگ، حماسه‌ای ماندگار در حمایت از آزادیخواهان جهان به ثبت می‌رسانند.

متن بیانیه‌ی روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در آستانه روز جهانی قدس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

روز جهانی قدس، میراث و ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی رحمت الله علیه است. این روز به مثابه‌ی روزی سرنوشت‌ساز برای اتحاد جهان اسلام محسوب می‌شود تا ملتهای مسلمان، فریاد دادخواهی خود را در جهان طنین‌انداز کنند و همچنان علم مقابله با جهانخواران و دژخیمان  را برافراشته نگاه دارند و در این بین انقلاب اسلامی ایران همواره پرچمدار حمایت از مردم مظلوم فلسطین بوده است.

روز  جهانی قدس روز میثاق با آرمان‌های بلند و جاودانه بنیانگذار جمهوری اسلامی و بیعت با مقام عظمای ولایت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه‌ای است تا امت اسلامی با بهره‌گیری از این استراتژی هوشمندانه در انتخاب آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، همبستگی بین‌المللی مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونی خود اعلام کنند. 

آنچه مسلم است روز جهانی قدس امسال با دورانی تقارن یافته که استیصال رژیم صهیونیستی بیشتر از همیشه جلوه‌گر شده و سفاکی‌ها و خونریزی‌های این رژیم پلید نتیجه‌ای جز ویرانی برای دژخیمان به همراه نداشته و تیغ ستم و خشونت این ددمنشان این بار دامان خودشان را گرفته است.

جامعه ورزش و جوانان ایران اسلامی هم با درک اهمیت روز جهانی قدس به عنوان  نماد وحدت، انسجام و اقتدار ملت‌های مسلمان همواره حضور با شکوهی را در روز اتحاد جهان اسلام به منصه ظهور رسانده‌اند  و این بار نیز جلوه‌ی دیگری از همراهی با آرمان‌های امام راحل و اندیشه‌های مقام معظم رهبری در راستای استمرار مقابله با رژیم صهیونیستی به ثبت خواهد رسید.

وزارت ورزش و جوانان ورزش ضمن دعوت از آحاد مختلف مردم به حضور پرشکوه در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس، اطمینان دارد حماسه‌ای ماندگار در این برهه‌ی حساسی در حمایت از ارزش‌های انقلاب اسلامی خلق خواهد شد.

وعده ما: جمعه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲
ساعت ۱۰ صبح 
میدان فلسطین، تجمع بزرگ جامعه‌ی ورزش و جوانان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس 

@tajrishonline

ما را دنبال کنید